Home / Circuit Breakers / TA45-ABFXFJ12C0-AZM02
TA45-ABFXFJ12C0-AZM02
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFXFJ12C0-AZM02
Base Product Number TA45-ABFXF
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 1.2A