TA45-ABFXPJ18C0
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFXPJ18C0
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFXP
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 1.8A