Home / Circuit Breakers / TA45-ABFXR060C0-AZM03
TA45-ABFXR060C0-AZM03
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFXR060C0-AZM03
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFXR
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 6A