TD1A15TS
ITT Cannon, LLC
Product No:
TD1A15TS
Description:
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 200V
Dielectric Material -
Number of Positions 15
Current Rating (Amps) 7.5A