TD1B25MS
ITT Cannon, LLC
Product No:
TD1B25MS
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 100V
Dielectric Material -
Number of Positions 25
Current Rating (Amps) 7.5A