TD1D50LS
ITT Cannon, LLC
Product No:
TD1D50LS
Description:
CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Number of Rows 3
Product Status Active
Voltage Rating 100V
Dielectric Material -
Number of Positions 50
Current Rating (Amps) 7.5A