TMK021CG9R9BK5W
Taiyo Yuden
Product No:
TMK021CG9R9BK5W
Description:
CAP CER 9.9PF 25V C0G/NP0 008004
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 6209
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Features -
Tolerance ±0.1pF
Lead Style -
Capacitance 9.9 pF
Product Status Not For New Designs
Thickness (Max) 0.006" (0.14mm)
Voltage - Rated 25V
Size / Dimension 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm)
Base Product Number TMK021C
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C