
STMicroelectronics
Product No:
TS274IDT
Manufacturer:
Package:
14-SO
Batch:
-
Description:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SO
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.501
1.501
10
1.3452
13.452
25
1.2768
31.92
100
1.0488
104.88
250
0.980438
245.1095
500
0.866419
433.2095
1000
0.684019
684.019
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 5.5V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 1mA |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TS274 |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 3.5 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1.1 mV |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |