
STMicroelectronics
Product No:
TS27L4AIDT
Manufacturer:
Package:
14-SO
Batch:
-
Description:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SO
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.071
2.071
10
1.8582
18.582
25
1.75332
43.833
100
1.49397
149.397
250
1.402732
350.683
500
1.2274
613.7
1000
1.016994
1016.994
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.04V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 10µA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TS27L4 |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 100 kHz |
| Voltage - Input Offset | 900 µV |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |