
STMicroelectronics
Product No:
TS27M4IDT
Manufacturer:
Package:
14-SO
Batch:
-
Description:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SO
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.463
1.463
10
1.311
13.11
25
1.24412
31.103
100
1.02182
102.182
250
0.955206
238.8015
500
0.844151
422.0755
1000
0.666434
666.434
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 150µA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TS27M4 |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1.1 mV |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |