
STMicroelectronics
Product No:
TS3021AILT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.793
2.793
10
2.51085
25.1085
25
2.36892
59.223
100
2.01837
201.837
250
1.895174
473.7935
500
1.658263
829.1315
1000
1.373994
1373.994
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Type | General Purpose |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Hysteresis | - |
| Output Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| CMRR, PSRR (Typ) | 79dB CMRR |
| Number of Elements | 1 |
| Base Product Number | TS3021 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Output (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | 105ns |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Quiescent (Max) | 90µA |
| Current - Input Bias (Max) | 0.16µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 6mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.8V ~ 5V |