
STMicroelectronics
Product No:
TS3022IYST
Manufacturer:
Package:
8-MiniSO
Batch:
-
Description:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8MINISO
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.8785
2.8785
10
2.58685
25.8685
25
2.44568
61.142
100
2.119545
211.9545
250
2.010884
502.721
500
1.804354
902.177
1000
1.538145
1538.145
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Type | General Purpose |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Hysteresis | - |
| Output Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Product Status | Active |
| CMRR, PSRR (Typ) | 79dB CMRR |
| Number of Elements | 2 |
| Base Product Number | TS3022 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Output (Typ) | 40mA |
| Propagation Delay (Max) | 105ns |
| Supplier Device Package | 8-MiniSO |
| Current - Quiescent (Max) | 95µA |
| Current - Input Bias (Max) | 0.16µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 6mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.8V ~ 5V |