
Texas Instruments
Product No:
TS321ID
Manufacturer:
Package:
8-SOIC
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.2065
1.2065
10
1.0811
10.811
25
1.02638
25.6595
100
0.84303
84.303
250
0.788082
197.0205
500
0.696445
348.2225
1000
0.549822
549.822
2500
0.513171
1282.9275
5000
0.487512
2437.56
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 600µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | TS321 |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 800 kHz |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |