
STMicroelectronics
Product No:
TS914AIDT
Manufacturer:
Package:
14-SO
Batch:
-
Description:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SO
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.679
2.679
10
2.4035
24.035
25
2.27202
56.8005
100
1.96916
196.916
250
1.868156
467.039
500
1.676294
838.147
1000
1.42899
1428.99
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 1V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 230µA |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TS914 |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 1.4 MHz |
| Voltage - Input Offset | 5 mV |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Current - Output / Channel | 60 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |