
STMicroelectronics
Product No:
TS922EIJT
Manufacturer:
Package:
8-FCBGA (1.6x1.6)
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8FCBGA
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.6885
2.6885
10
2.413
24.13
25
2.27658
56.9145
100
1.939615
193.9615
250
1.821264
455.316
500
1.593606
796.803
1000
1.320414
1320.414
2500
1.288628
3221.57
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 1.3V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-UFBGA, FCBGA |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 2mA |
| Number of Circuits | 2 |
| Base Product Number | TS922 |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1.5 mV |
| Supplier Device Package | 8-FCBGA (1.6x1.6) |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |