
STMicroelectronics
Product No:
TS922ID
Manufacturer:
Package:
8-SOIC
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.337
2.337
10
2.1014
21.014
25
1.98246
49.5615
100
1.68891
168.891
250
1.585816
396.454
500
1.387589
693.7945
1000
1.149718
1149.718
2500
1.122045
2805.1125
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tube |
| Slew Rate | 1.3V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 2mA |
| Number of Circuits | 2 |
| Base Product Number | TS922 |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |