
STMicroelectronics
Product No:
TS924AIYPT
Manufacturer:
Package:
14-TSSOP
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.427
4.427
10
3.97765
39.7765
25
3.76048
94.012
100
3.25907
325.907
250
3.091946
772.9865
500
2.774399
1387.1995
1000
2.342985
2342.985
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 1.3V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 1mA |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TS924 |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Voltage - Input Offset | 900 µV |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |