
STMicroelectronics
Product No:
TSB621IYLT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
LOW POWER, 1.7MHZ, RAIL-TO-RAIL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.2635
1.2635
10
1.12955
11.2955
25
1.07198
26.7995
100
0.88046
88.046
250
0.823042
205.7605
500
0.727339
363.6695
1000
0.574218
574.218
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 310µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 1.7 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |