
STMicroelectronics
Product No:
TSH350ILT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.7645
2.7645
10
2.4852
24.852
25
2.34422
58.6055
100
1.997185
199.7185
250
1.8753
468.825
500
1.640878
820.439
1000
1.359592
1359.592
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 940V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 550 MHz |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Supply | 4.1mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | TSH350 |
| Current - Input Bias | 12 µA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input Offset | 800 µV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 210 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |