
STMicroelectronics
Product No:
TSU111HYLT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
HIGH TEMPERATURE (150C) & LONG M
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.907
2.907
10
2.61155
26.1155
25
2.46848
61.712
100
2.1394
213.94
250
2.029694
507.4235
500
1.821226
910.613
1000
1.552538
1552.538
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 5.5V/ms |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 2µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Input Bias | 0.3 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | 25 kHz |
| Voltage - Input Offset | 600 µV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.5 V |