
STMicroelectronics
Product No:
TSV321RAILT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.197
1.197
10
1.0678
10.678
25
1.01308
25.327
100
0.832295
83.2295
250
0.778012
194.503
500
0.687553
343.7765
1000
0.542811
542.811
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 500µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | TSV321 |
| Current - Input Bias | 70 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 1.4 MHz |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |