
STMicroelectronics
Product No:
TSV324AIYDT
Manufacturer:
Package:
14-SO
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.786
1.786
10
1.60075
16.0075
25
1.51012
37.753
100
1.28649
128.649
250
1.20802
302.005
500
1.057008
528.504
1000
0.875805
875.805
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 500µA |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TSV324 |
| Current - Input Bias | 70 nA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 1.4 MHz |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |