
STMicroelectronics
Product No:
TSV732IQ2T
Manufacturer:
Package:
8-DFN (2x2)
Batch:
-
Description:
IC CMOS 2 CIRCUIT 8DFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.748
1.748
10
1.57225
15.7225
25
1.48276
37.069
100
1.26331
126.331
250
1.186246
296.5615
500
1.03797
518.985
1000
0.860026
860.026
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.35V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | CMOS |
| Package / Case | 8-WFDFN |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 58µA (x2 Channels) |
| Number of Circuits | 2 |
| Base Product Number | TSV732 |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 900 kHz |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Current - Output / Channel | 68 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.5 V |