
STMicroelectronics
Product No:
TSV7721ILT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
HIGH BANDWIDTH (22MHZ) LOW OFFSE
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.121
1.121
10
0.99845
9.9845
25
0.94734
23.6835
100
0.77824
77.824
250
0.727472
181.868
500
0.642865
321.4325
1000
0.507528
507.528
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 11V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 1.7mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 22 MHz |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |