
STMicroelectronics
Product No:
TSV792IYST
Manufacturer:
Package:
8-MiniSO
Batch:
-
Description:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MINISO
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.7075
2.7075
10
2.4339
24.339
25
2.3009
57.5225
100
1.99405
199.405
250
1.89183
472.9575
500
1.697536
848.768
1000
1.447088
1447.088
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 30V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 5.5mA (x2 Channels) |
| Number of Circuits | 2 |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 50 MHz |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Supplier Device Package | 8-MiniSO |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |