
STMicroelectronics
Product No:
TSX339IQ4T
Manufacturer:
Package:
16-QFN (3x3)
Batch:
-
Description:
IC COMPARATOR 4 CMOS 16QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.356
2.356
10
2.11755
21.1755
25
1.99728
49.932
100
1.701735
170.1735
250
1.5979
399.475
500
1.398172
699.086
1000
1.158487
1158.487
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Type | CMOS |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Hysteresis | - |
| Output Type | Open-Drain |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| CMRR, PSRR (Typ) | 90dB CMRR, 90dB PSRR |
| Number of Elements | 4 |
| Base Product Number | TSX339 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Output (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Current - Quiescent (Max) | 13µA |
| Current - Input Bias (Max) | 10pA |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 16V |