
STMicroelectronics
Product No:
TSX393IQ2T
Manufacturer:
Package:
8-DFN (2x2)
Batch:
-
Description:
IC COMPARATOR 2 CMOS 8DFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.5865
1.5865
10
1.42025
14.2025
25
1.34786
33.6965
100
1.107225
110.7225
250
1.035044
258.761
500
0.914679
457.3395
1000
0.722124
722.124
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Type | CMOS |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Hysteresis | - |
| Output Type | Open-Drain |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| CMRR, PSRR (Typ) | 85dB CMRR |
| Number of Elements | 2 |
| Base Product Number | TSX393 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Output (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | 2.5µs |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Current - Quiescent (Max) | 8µA |
| Current - Input Bias (Max) | 10pA |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |