
STMicroelectronics
Product No:
TSZ121ILT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.4795
2.4795
10
2.2249
22.249
25
2.09874
52.4685
100
1.787995
178.7995
250
1.67884
419.71
500
1.469004
734.502
1000
1.217168
1217.168
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.19V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 29µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | TSZ121 |
| Current - Input Bias | 70 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 400 kHz |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |