
STMicroelectronics
Product No:
TSZ124IPT
Manufacturer:
Package:
14-TSSOP
Batch:
-
Description:
IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.591
3.591
10
3.22715
32.2715
25
3.05102
76.2755
100
2.64423
264.423
250
2.508608
627.152
500
2.250987
1125.4935
1000
1.90095
1900.95
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.19V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 31µA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TSZ124 |
| Current - Input Bias | 70 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 400 kHz |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |