
STMicroelectronics
Product No:
TSZ124IQ4T
Manufacturer:
Package:
16-QFN (3x3)
Batch:
-
Description:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 4 CIRC 16QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.546
2.546
10
2.2895
22.895
25
2.15954
53.9885
100
1.840055
184.0055
250
1.727784
431.946
500
1.511792
755.896
1000
1.252632
1252.632
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 0.19V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 31µA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | TSZ124 |
| Current - Input Bias | 70 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 400 kHz |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |