
STMicroelectronics
Product No:
TSZ181ILT
Manufacturer:
Package:
SOT-23-5
Batch:
-
Description:
IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.729
1.729
10
1.55135
15.5135
25
1.46338
36.5845
100
1.246875
124.6875
250
1.170742
292.6855
500
1.024404
512.202
1000
0.848787
848.787
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 4.7V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 800µA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | TSZ181 |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output / Channel | 29 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |