
STMicroelectronics
Product No:
TSZ182H1YDT
Manufacturer:
Package:
8-SO
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
LINEAR IC'S
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.156
6.156
10
5.53185
55.3185
25
5.22918
130.7295
100
4.53207
453.207
250
4.2997
1074.925
500
3.858102
1929.051
1000
3.2889
3288.9
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Bulk |
| Slew Rate | 4.7V/µs |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 800µA (x2 Channels) |
| Number of Circuits | 2 |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Current - Output / Channel | 29 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |