
Texas Instruments
Product No:
UCC25800AQDGNQ1
Manufacturer:
Package:
8-HVSSOP
Batch:
-
Description:
IC ISOLATION
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.263
5.263
10
4.72435
47.2435
25
4.46614
111.6535
100
3.870585
387.0585
250
3.672054
918.0135
500
3.294923
1647.4615
1000
2.778845
2778.845
2500
2.639908
6599.77
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tube |
| Applications | Transformer Driver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-PowerTSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 14mA |
| Voltage - Supply | 9V ~ 34V |
| Base Product Number | UCC25800 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-HVSSOP |