UMK105CH181JVHF
Taiyo Yuden
Product No:
UMK105CH181JVHF
Description:
CAP CER 180PF 50V CH 0402
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 9800
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Package Tape & Reel (TR)
Ratings AEC-Q200
Features -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 180 pF
Applications Automotive
Failure Rate -
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Product Status Not For New Designs
Thickness (Max) -
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)