Home / AC DC Converters / VI-RU012-EYXY-LL
VI-RU012-EYXY-LL
Vicor Corporation
Product No:
VI-RU012-EYXY-LL
Description:
VI-RU012-EYXY-LL 5V 12V 15V 50