W10L0C-P05MFG0-5200
ODU
Product No:
W10L0C-P05MFG0-5200
Description:
ODU MINI-SNAP PLUG, R/A, SZ 0, S
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 10
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Shell Finish Chrome over Nickel
Cable Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Shell Material Brass
Voltage Rating 200V
Base Product Number W10L0C-P
Number of Positions 5
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C