W20L0C-P10MCC9-320S
ODU
Product No:
W20L0C-P10MCC9-320S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Number of Positions 10
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 4A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C