W20L0C-PU4MFG0-560S
ODU
Product No:
W20L0C-PU4MFG0-560S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.197" ~ 0.220" (5.00mm ~ 5.60mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Number of Positions 4
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C