W21L0C-P06MFG0-420S
ODU
Product No:
W21L0C-P06MFG0-420S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Number of Positions 6
Shell Size - Insert 1
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C