W22L0C-P02MTS0-520S
ODU
Product No:
W22L0C-P02MTS0-520S
Description:
ODU MINI-SNAP SERIES L RIGHT-ANG
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Number of Positions 2
Shell Size - Insert 2
Current Rating (Amps) 24A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C