W22L0C-P10MJG0-720S
ODU
Product No:
W22L0C-P10MJG0-720S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.236" ~ 0.283" (6.00mm ~ 7.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Number of Positions 10
Shell Size - Insert 2
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C