W22L0C-P10MJG0-920S
ODU
Product No:
W22L0C-P10MJG0-920S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Number of Positions 10
Shell Size - Insert 2
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C